Dalam Artikel Ini:

Saya perlu membina lanjutan kawasan lantai 5m2 untuk membesarkan bilik di tingkat bawah di kediaman utama saya lebih daripada 2 tahun. Saya memfailkan permit bangunan yang diterima. Pelanjutan ini perlu membesarkan bilik di luar 3,50x2m acolée dengan bahagian depannya. Kerja ini akan dijalankan oleh sebuah syarikat yang mengumumkan saya VAT sebanyak 19.6%. VAT sebanyak 7% bolehkah?

Mengenai Kadar VAT bagi sambungan rumah, mengikut artikel 13 undang-undang kewangan yang dipinda untuk 2011 n° 2011-1978 pada 28 Disember 2011, anda tidak boleh menuntut faedah kadar VAT sebanyak 7% kerana kerja-kerja yang dirancang "membawa kepada penambahan pembinaan ". Untuk maklumat lanjut, rujuk teks yang tepat yang mengawal VAT yang dikurangkan untuk kerja-kerja yang dijalankan di kediaman.

Pada tema yang sama

  • Soalan / Jawapan
    • Apakah kadar VAT untuk kerja penambahbaikan?
    • Kadar VAT baru pada 1 Januari 2014 untuk pengubahsuaian tenaga
  • barang
    • Maklumat mengenai pembiayaan projek

Ini mungkin menarik minat anda


Arahan Video: Tungsten - The MOST REFRACTORY Metal ON EARTH!